I Bal Karnawałowy UTW Łazy

Strona główna » Aktualności » I Bal Karnawałowy UTW Łazy

wielkość tekstu: A | A | A

W rytm gorących, afrykańskich rytmów, w ostatnią sobotę stycznia 2015r rozpoczął się, w sali MOK w Łazach, I Bal Karnawałowy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który zorganizowały jego liderki - Elżbieta Makuch i Lidia Zimoch. 
       Bal rozpoczął się pokazem mody karnawałowej, który przygotowały studentki z sekcji Modelki 50+. Zaprezentowały stroje inspirowane egzotyką dalekiego Egiptu i barwnymi, skąpymi strojami z Wysp Kanaryjskich 
Znane przeboje sprawiły, że wraz z modelkami bawiła się cała sala, śpiewając, dopingując modelki i oklaskami nagradzając ich występy. W pokazie wystąpiły: Janina Bajkowska, Danuta Bzdęga, Maria Górna, Teresa Łukasik, Helena Pietras, Barbara Sołtysik, Maria Węgiel i Hanna Włodyka. Nad oprawą muzyczną czuwała Małgorzata Barska. Pomysłodawcą i reżyserem pokazu, który tak ciepło został przyjęty przez uczestników balu, była Lidia Kałuzińska.
          Prowadzący bal DJ Adam zachwycił wszystkich przygotowanymi przebojami z lat 70-tych i 80- tych, które przypomniały studentom trzeciego wieku lata młodości. 
Miłą niespodzianką dla uczestników balu był pokaz solowy walca i rumby 
w wykonaniu Dagmary Bednarskiej. 
Dużo śmiechu i wspólnej zabawy wywołał pomysł, aby losowane wcześniej numerki połączyły w sposób przypadkowy osoby będące na balu. 
Niemało zabawy wzbudził również konkurs piosenkarski Karaoke, gdzie odważni soliści stawili czoło wylosowanym na chybił-trafił piosenkom, które śpiewano z pomocą zaprzyjaźnionych, organizowanych spontanicznie chórków. 
Tańcom nie było końca. Bawiły się doskonale małżeńskie pary jak i urocze singielki. Uczestnicy zabawy wyrazili chęć spotkania się na podobnym balu za rok. 
Kto wie, być może bale karnawałowe staną się coroczną tradycją UTW Łazy.

 

Lidia Kałuzińska

czytano: 1047 razy

autor: utwlazy.pl

data dodania: 2015-02-10 13:16:10

Oferujemy
  • KAWIARENKĘ LITERACKĄ
  • TEATR I KINO
  • PRZEDSTAWIENIA KABARETOWE
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE
  • ZAJĘCIA KULTURALNE
  • SPORTY WODNE
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Celem Uniwersytetów Trzeciego Wieku jest włączenie osób starszych do kształcenia ustawicznego, aktywizacja intelektualna, psychiczna i fizyczna słuchaczy jak również opracowanie metod edukacji i wdrażanie profilaktyki gerontologicznej.dalej 
  • Pierwszy polski Uniwersytet III wieku powstał w 1975r. w Warszawie.dalej 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W ŁAZACH
UL. JESIONOWA 1, 42-450 ŁAZY

tel.: 728 404 741
e-mail: utw@utwlazy.pl

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łazach. UTW Łazy. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa UTW. Aktualności, historia, zarząd, rada programowa, zajęcia, wykłady.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna