Merdająca Jura

Strona główna » Aktualności » Merdająca Jura

wielkość tekstu: A | A | A

Już 8 czerwca Łazy ponownie staną się stolicą zwierząt na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a miłośnicy czworonogów uzyskają wyjątkową przestrzeń zorganizowaną w celu propagowania narzędzi i metod służących budowaniu pozytywnej i odpowiedzialnej relacji z psami oraz promocją adopcji zwierząt. W tym roku zwrócimy uwagę na ruch i potrzeby zwierząt.
Tym razem wydarzenie rozpoczniemy w samym centrum miasta (przy fontannie o 14:30) i wspólnie podreptamy nad Zalew Mitręga, gdzie na wszystkich uczestników imprezy będzie czekało mnóstwo atrakcji. W tym miejscu do Waszej dyspozycji oddamy ekspertów z zakresu zdrowia, pielęgnacji, szkolenia i zachowań. Przedstawimy psy pracujące w nowych odsłonach i nowych specjalnościach, sprawdzimy Waszą wiedzę w konkursie Wy-Haucz-To, wybierzemy prawdziwy PsiTalent, wspólnie pobiegniemy w mikroDogtrekkingu (1.5 km), przeprowadzimy kilka prelekcji i wywiad z ciekawym gościem, aby na koniec wybrać Psie-Szczęśliwe-Numerki i wesprzeć zaprzyjaźnioną Fundację.
Jednak to nie wszystko, ponieważ podczas całej imprezy mamy mnóstwo atrakcji dla dzieci w postaci gier i zabaw
. Na miejscu będzie możliwość zakupu lodów, kiełbasek, pieczonego ziemniaka, czy waty cukrowej, a u naszych partnerów zakupicie drobne rękodzieła i niszowe produkty dla naszych czworonogów i nie tylko. Inicjatorem wydarzenia Merdająca Jura jest Sekcja Ekologiczna „Mleczyk” Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łazach we współpracy z Gminą Łazy. Zapraszamy Państwa do udziału w tym niecodziennym plenerowym wydarzeniu, które przyciąga do Łaz rzeszę sympatyków zwierząt.

czytano: 42 razy

autor: utwlazy.pl

data dodania: 2024-06-05 07:58:19

Oferujemy
  • KAWIARENKĘ LITERACKĄ
  • TEATR I KINO
  • PRZEDSTAWIENIA KABARETOWE
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE
  • ZAJĘCIA KULTURALNE
  • SPORTY WODNE
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Celem Uniwersytetów Trzeciego Wieku jest włączenie osób starszych do kształcenia ustawicznego, aktywizacja intelektualna, psychiczna i fizyczna słuchaczy jak również opracowanie metod edukacji i wdrażanie profilaktyki gerontologicznej.dalej 
  • Pierwszy polski Uniwersytet III wieku powstał w 1975r. w Warszawie.dalej 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W ŁAZACH
UL. SPÓŁDZIELCZA 2, 42-450 ŁAZY

tel.: 728 404 741
e-mail: utw@utwlazy.pl

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łazach. UTW Łazy. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa UTW. Aktualności, historia, zarząd, rada programowa, zajęcia, wykłady.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna