PODZIĘKOWANIA

Strona główna » Aktualności » PODZIĘKOWANIA

wielkość tekstu: A | A | A

Łazy, dnia 28.09.2020r.

 

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…..

 wtedy proste – DZIĘKUJEMY

– zawiera wszystko co chcemy wyrazić”

 

        Szanowni Państwo

 

    Miesiące przygotowań: spotkań, uzgodnień, ustaleń, wiele umów i zobowiązań, setki przejechanych kilometrów, wiele nie przespanych nocy – czy wszystko już dograne i ile guzików jest jeszcze do zapięcia.

Dziś jesteśmy już po …

W igrzyskach sportowych seniorów „Trzeci Wiek na Start” udział wzięło 250 zawodników z 31 drużyn od Kołobrzegu po Rzeszów oraz oczywiście niezawodna ekipa z Wiednia.

W tym roku XII Międzynarodowa Olimpiada Sportowa Seniorów była wyjątkowa.

Wyjątkowa – bo sytuacja związana z SARS CoV nie pozwoliła wszystkim chętnym wystartować w zawodach. Wyjątkowa - bo w okrojonej ilości dyscyplin. Wyjątkowa również dlatego, że odbyła się na Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym w Chorzowie.

Pierwszy raz udział w zawodach wzięło więcej mężczyzn, bo do tej pory to panie były w przewadze.

Z całego serca ciepło i serdecznie dziękuję wszystkim którzy angażują się w tworzenie Naszej Olimpiady, która z roku na rok utrwala się na kartach pamięci nie tylko imionami zawodników lecz również każdej osoby która ją współtworzy.

Nie byłoby Olimpiady gdyby nie wsparcie Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego, gdyby nie życzliwość Dyrektora Stadionu Śląskiego Rafała Zimnego oraz pomoc specjalistki ds. organizacji imprez zawsze miłej, dbającej o każdy szczegół koordynatorki Emilii Wierzbickiej.

Dziękujemy naszym sponsorom: Panu Adamowi Zielińskiemu Prezesowi Biura Turystyczno Pielgrzymkowego „FRATER” w Bydgoszczy, Centrum Inicjatyw Lokalnych, Paul Hartmann Polska Sp. Z o. o., PPUH "DOLOMIT" KOPALNIA ZĄBKOWICE S.A.,  Colfarm S.A., ARK Agencja Pracy i Nadleśnictwu Siewierz – to dzięki Wam udało się stworzyć nie tylko niesamowite zawody sportowe lecz również wydarzenie, które połączyło setki ludzi.

Przygotowanie Olimpiady wymaga dużego nakładu pracy, dlatego szczególne podziękowania należą się tym, którzy w sposób bezinteresowny zaangażowali się w jej przygotowanie i przeprowadzenie.

Za wszystkie niepowodzenia i niedociągnięcia wszystkich zawiedzionych osobiście przepraszam.

 

                                                                               W imieniu organizatora

                                                                     Krystyna Męcik – Prezes UTW Łazy

czytano: 518 razy

autor: utwlazy.pl

data dodania: 2020-09-30 22:28:53

Oferujemy
  • KAWIARENKĘ LITERACKĄ
  • TEATR I KINO
  • PRZEDSTAWIENIA KABARETOWE
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE
  • ZAJĘCIA KULTURALNE
  • SPORTY WODNE
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Celem Uniwersytetów Trzeciego Wieku jest włączenie osób starszych do kształcenia ustawicznego, aktywizacja intelektualna, psychiczna i fizyczna słuchaczy jak również opracowanie metod edukacji i wdrażanie profilaktyki gerontologicznej.dalej 
  • Pierwszy polski Uniwersytet III wieku powstał w 1975r. w Warszawie.dalej 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W ŁAZACH
UL. JESIONOWA 1, 42-450 ŁAZY

tel.: 728 404 741
e-mail: utw@utwlazy.pl

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łazach. UTW Łazy. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa UTW. Aktualności, historia, zarząd, rada programowa, zajęcia, wykłady.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna