Wakacje Kabaretu 50+

Strona główna » Aktualności » Wakacje Kabaretu 50+

wielkość tekstu: A | A | A

W wakacje Kabaret bawił  i rozśmieszał.

20 lipca br. w Wojkowicach Kościelnych z okazji 5-lecia Zespołu Wokalnego " Niezapominajki" i oddania do użytku po remoncie budynku Remizy OSP wystąpił gościnnie Kabert50+. Do Wojkowic zawitało wielu gości byli przedstawiciele samorządu gminy radni i sołtysi, Burmistrz Siewierza oraz Panie Posłanki na Sejm RP. Występ Kabaretu przyjęty został przez publiczność entuzjastycznie i zaowocował propozycjami oprawy atrystycznej spotkań  organizowanych na terenie powiatu będzińskiego przez różne organizacje i stowarzyszenia. 11.09.2019 Dzień rozrywki Seniora. Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował dla swoich członków Dzień rozrywki Seniora. Pani Prezes Renata Dyrda zaprosiła Kabaret do udziału w tym święcie. 15.09.2019 to bardzo pracowity dzień, bowiem Kabaret bawił na dożynkach  i żegnał lato w MOK w Łazach. Na dożynki w Boguchwałowicach Kabaret  zaprosiła Pani Sołtys, by uświetnił dowcipem święto plonów. W Domu Kultury w Łazach miało miejsce artystyczne pożegnanie z latem. Kabaret wystąpił o godz.18.00 ze skeczem pt." Perypetie małżeńskie" a przed kabaretem  ze sztuką "Kokoszki" w nowej odsłonie wystąpił Teatr Miraż.   05.10.2019r. z okazji Dnia Seniora na zaproszenie Pani Alicji Bieniek  Przewodniczącej Koła Terenowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żelisławicach Kabaret przedstawił godzinny program artystyczny. Wspaniała publiczność zabawa i  radość wspólnego świętowania to recepta na aktywną jesień życia. Każdy  nasz występ miał inny charakter dostosowany do okoliczności. Nasze występy to terapia śmiechem najlepsze lekarstwo na troski dnia powszedniego. Z wyborem repertuaru nie było problemu. W ciagu 12 lat bogaty dorobek twórczy liderki   na koncie kabaretu zgromadził wiele skeczy i piosenek doskonale wpisujących się tematycznie w realia codzienności oraz charakterem dopasowują się do okoliczności imprez. O poziomie twórczym  świadczą zdobywane przez kabaret nagrody i wyróżnienia na festiwalach i przeglądach artystycznych.  Kabaret występował w składzie Małgorzata Iwińska -autor tekstów- lider, Małgorzata Barska, Dorota Drąg, Małgorzata Ziaja i Stefan Glanda - człowiek orkiestra.Za całokształ programu i występów odpowiada Małgorzata Iwińska.

MZ.

czytano: 862 razy

autor: utwlazy.pl

data dodania: 2019-10-16 11:28:17

Oferujemy
  • KAWIARENKĘ LITERACKĄ
  • TEATR I KINO
  • PRZEDSTAWIENIA KABARETOWE
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE
  • ZAJĘCIA KULTURALNE
  • SPORTY WODNE
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Celem Uniwersytetów Trzeciego Wieku jest włączenie osób starszych do kształcenia ustawicznego, aktywizacja intelektualna, psychiczna i fizyczna słuchaczy jak również opracowanie metod edukacji i wdrażanie profilaktyki gerontologicznej.dalej 
  • Pierwszy polski Uniwersytet III wieku powstał w 1975r. w Warszawie.dalej 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W ŁAZACH
UL. JESIONOWA 1, 42-450 ŁAZY

tel.: 728 404 741
e-mail: utw@utwlazy.pl

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łazach. UTW Łazy. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa UTW. Aktualności, historia, zarząd, rada programowa, zajęcia, wykłady.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna