STADION ŚLĄSKI - ZAPROSZENIE

Strona główna » Aktualności » STADION ŚLĄSKI - ZAPROSZENIE

wielkość tekstu: A | A | A

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w debacie, podsumowującej tegoroczną odsłonę „DługoWIECZNYCH”, która ma za zadanie określić role i oczekiwania osób starszych w nowej rzeczywistości.

Debata odbędzie się 17 października 2018 (środa) o godzinie 12.00 w Sali konferencyjnej na Stadionie Śląskim. Chcemy rozmawiać o tym jak aktywizować osoby starsze, co można im proponować, jak polepszać ich warunki. Czy samorządy spełniają swoje zadanie? Jaka jest rola dzieci i wnuków w aktywizację seniorów, dlaczego w ogóle warto to robić? Podczas debaty przedstawimy także wyniki i wręczymy nagrody w plebiscycie "gmina/miasto życzliwe Długowiecznym".

Wśród prelegentów debaty znajdą się:
DJ WIKA- działaczka społeczna zaangażowana w sprawy seniorów
dr inż. arch. Iwonę Benek- członkinią Zarządu Fundacji LAB 60+ i która specjalizuje się w projektowaniu na rzecz architektury przyjaznej seniorom
Wojciech Saługa – marszałek województwa śląskiego
Prof. dr hab. Andrzej Bochenek – kardiochirurg
Krzysztof Hanke – polski aktor, satyryk, kabareciarz.
Debatę poprowadzą Dariusz Kortko - redaktor naczelny i Magdalena Warchala-Kopeć - dziennikarka Gazety Wyborczej w Katowicach.
Serdecznie zapraszamy Państwa 17 października o godz. 12 na Stadion Śląski. Dla chętnych osób, po konferencji umożliwimy zwiedzanie obiektu z przewodnikami.

Chętnych do udziału w imprezie prosimy o rejestrację pod numerem telefonu 32 32 52 444 (w dni robocze w godz. 10-17) lub pod adresem: długowieczni@agora.pl.

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 834 razy

autor: utwlazy.pl

data dodania: 2018-10-15 22:20:04

Oferujemy
  • KAWIARENKĘ LITERACKĄ
  • TEATR I KINO
  • PRZEDSTAWIENIA KABARETOWE
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE
  • ZAJĘCIA KULTURALNE
  • SPORTY WODNE
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Celem Uniwersytetów Trzeciego Wieku jest włączenie osób starszych do kształcenia ustawicznego, aktywizacja intelektualna, psychiczna i fizyczna słuchaczy jak również opracowanie metod edukacji i wdrażanie profilaktyki gerontologicznej.dalej 
  • Pierwszy polski Uniwersytet III wieku powstał w 1975r. w Warszawie.dalej 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W ŁAZACH
UL. JESIONOWA 1, 42-450 ŁAZY

tel.: 728 404 741
e-mail: utw@utwlazy.pl

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łazach. UTW Łazy. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa UTW. Aktualności, historia, zarząd, rada programowa, zajęcia, wykłady.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna