Międzypokoleniowy turniej brydża sportowego UTW

Strona główna » Aktualności » Międzypokoleniowy turniej brydża sportowego UTW

wielkość tekstu: A | A | A

W sobotę 10.02.2018 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się I Międzypokoleniowy Turniej Brydża Sportowego o Puchar Rektora WSB z okazji X  Rocznicy działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSB.

Udział wzięło 40 słuchaczy reprezentujących 12 UTW woj. śląskiego. Rozegrano 16 spotkań. Zwycięzcy otrzymali złote, srebrne i brązowe medale, a dwie pary reprezentujące drużynę UTW w Tarnowskich Górach zdobyły największą liczbę punktów i otrzymały Puchar Rektora WSB.

Nasz uniwersytet reprezentowały dwie pary:

- Alfred Bachowski i Jarosław Gromadka

- Jerzy Ciupa i Sylwester Omielski

W ostrej konkurencji pierwsza z naszych par zajęła 6 miejsce na 20 par startujących, druga para uplasowała się na 13 miejscu.

Zarząd UTW składa serdeczne podziękowania startującym w Turnieju zawodnikom i gratuluje osiągniętych wyników.